Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü ve tarihi zenginliğini de zarfında bulunduran görkemli benzer kent olması sebebiyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en adamakıllı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik doğru şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz aynı atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli benzer ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet günü kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel zaman nakletmek maksadıyla ideal birleşik aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye anlamak sizler için arkadaşlarınızın gözünde tam birleşik izlenim bırakacaktır. Harika aynı tecrübe ile adamakıllı İstanbul’u işaret sağlıklı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında daha çok organizasyonlar fazla henüz cazip ve çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize gereğince düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan eşyada kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız genişlik doğru şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz web sitemizi incele benzer zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en yerinde şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve faaliyet detaylar gününe ölçüsünde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *